فروشگاه های زنجیره ای

بحث فروش و رقابت در آن برای تمامی فعالان این زمینه مهم است. برای موفقیت در فروش بخصوص در فروشگاه های زنجیره ای معتبر، استفاده از روش های نوین تبلیغات و فروش حائز اهمیت است. قطعا جذب بیشتر مشتری منجر به افزایش فروش و بهبود کارایی فروشگاه می شود. در این بخش می خواهیم یکی از راه های تازه ای که در تشویق مخاطبان و مشتریان تاثیرگذار است را بیان کنیم و به توضیح آن بپردازیم.

همانطور که میدانید ارسال پیام صوتی برای بسیاری از افراد قابل توجه است، پارس مسیج با روش هایی ساده و کارآمد شما را در همراهی مشتریانتان کمک خواهد کرد.

اگر فروشگاه شما فروش ویژه ای دارد و می خواهید آن را به روشی جذاب تر به مشتریانتان معرفی کنید. استفاده از سرویس ارسال پیام سریالی آوانک توصیه می شود. شما می توانید با ایجاد لیستی از مشتریان پیام صوتی ای از نوع فروش و یا تخفیفات ویژه تان به افراد ارسال کنید. شما این امکان را دارید تا پیام هایی را در بازه های زمانی خاص برای مخاطبینتان ارسال کنید، هم چنین می توانید از قبل پیامی را تهیه کنید و مشخص کنید در چه روز و ساعتی به مخاطب ارسال شود.

در هنگام ایجاد مخاطبانتان در پنل پارس مسیج میتوانید مشتریان را دسته بندی کنید و پیام را بر اساس نوع مشتری و دسته بندی تان ارسال کنید. به طور مثال اگر تخفیفی دارید که شامل بخشی از مشتریان میشود از این طریق میتوان این موضوع را به آن ها اعلام کرد.

موارد گفته شده باعث میشوند شما شیوه های جدیدتری را برای اطلاع رسانی استفاده کنید و با این روش اعتماد بیشتر مشتریان را جلب نمایید.