۵ دلیل برای نیاز داشتن به استرات‍ژی بازاریابی

شرکت شما در کجاست و به چه دلیل بنیان گذاری شده است؟ 

اکثر شرکتها برای  پیدا کردن نقاظ ضعف و قدرت و همچنین تعریف شرکت در حال تلاش هستند. از طریق توصیف شرکتتان شما قادر خواهید بود که استراتژی های مارکتینگ صدا  را ایجاد کند. استراتژی های مارکتینگ یک برنامه بلند مدت است  که برای رسیدن به اهداف خاص مارکتینگ و موضاعات استفاده می شود. تولید یک استراتژی مارکتینگ صدا کلید توسعه و رشد و نمو هر تجارتی خواهد بود.

فراهم سازی اهداف و مسیرها
شرکتهایی که دارای اهداف و مسیر نیستند خودشان را از رشد و تعالی دور کرده اند. بدون اهداف و مسیر  شرکت نمی تواند به صورت موثر و تاثیر گذاری بر روی اهداف و موضعات مشتریان و نامزدها و اعضا خود به بیان آنها بپردازد. با ایجاد  استراتژی های مارکتینگ برای نیروی انسانی اش مسیر و اهدافی را فراهم می کنید که به وسیله این اهداف بهترین فرصتهای ممکنه رقم می خورد.

حفظ زمان و هزینه
با تمرکز بر روی جذب مناسب ترین و اصلحترین کارکنان زمان بررسی  مارکیتنگ بنیادی و اولیه  می تواند در فراهم آوردن اهداف شرکت زمان و هزینه شرکت را حفظ کند. با توسعه استراتژی های مارکتینگ صدا در آینده این امکان برای شما فراهم می شود که اهدافتان  به صورت وسیعی مترمکز باشد به همین علت هیچ گونه زمان اضافی و یا انر‍ی اضافی وجود ندارد که بر روی پروژه های کار شود که سرمایه را برای شما بر نگرداند..
تشخیص نقاط و حفره های بازار
یک بخشی از استراتژی های بازاریابی پیدا کردن وجه تمایز شرکتتان از رقبا می باشد. ابتدا به این فکر کنید که مخاطب هدف شما چه شخصی استو سپس به دنبال آن باشید که این مخاطب را در کجا پیدا می کنید.. پیدا کردن حفره ها و نقاط ضعف بازارتان برای نیروی انسانی شرکت شما یک اصل حیاتی و ضروری می باشد. تعداد بیشماری شرکتهای مشابه در صنعت کاری شما وجود دارد پس چطور می خواهید از آنها پیشی بگیرید؟ با استفاده از استراتژی مارکتینگ صدا فاکتورهای متفاوتی را کشف خواهید کرد.
تشخیص ارزش 
به عنوان یک فاکتور حیاتی برای استراتژی های مارکتینگ باید بتوانید  به مشتریان اینده خود این تعهد را بدهید به عنوان بخش ارزشمندی برای شرکت هستند. این ارزش گذاری مشتریان شما را برای انجام کارهای تجاری خود از طریق شرکت شما دلگرم می سازد. این امر از طریق ایجاد  استراتژی های مارکتینگ برای نیروهای انسانی خود انجام پذیر است و نیاز به این دارد که شما میزان ارزش های خود را مشخص کنید و شروع به ایجاد ارتباطات با مشتریان و نامزدهای احتمالی شرکت خود کنید.

توسعه بازگشت سرمایه
طراحی استراتژی مارکتینگ برای نیروی انسانی همانند تولید راه تجارت خود  برای دستیابی به اهداف تجاری خود است. استراتژی های مارکتینگ باید به گونه ای توسعه یابد که در ازا آن بازگشت سرمایه برای تجارتتان ایجاد کند. با مشخص کردن این امر که شما چه کسی هستید، بازار هدف، و وجه تمایز های خود با رقبا شما قادر خواهید بود با کاربر هدف خود ارتباط برقرار کنید و تجارت خود را گسترش دهید.

پنج نکته کلیدی برای ساخت استراتژی مارکتینگ برای نیروی انسانی:
۱٫
    استراتژی مارکتینگ برای شما هدف و مسیر شرکت را به ارمغان می آورد.
۲٫    با سرمایه گذاری بر روی فرصتهای مناسب و بمارکتینگ اولیه برای شرکت خود در زمان و هزینه صرفه جویی می کنید.
۳٫    شرکت شما قادر خواهد بود که بازار هد را توصیف کرده و جایگا ه مناسب شما را در بازار بیان کند
۴٫    برای مشتریان و نامزدها ی خود مقایس های ارزش گذاری خود را توسعه دهید
۵٫    با پشت سر گذاشتن تمامی مراحل ضروری در استراتژی مارکتینگ تجارت شما در برگشت سرمایه خای رد گردش رشد خواهد کرد.