چگونه با سرویس پیامک صوتی خدمات بیمه ای دهیم؟

همانطور که می دانید بیمه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند، و انواع مختلفی نیز دارند که هر کدام در یک بخشی می توانند به ما کمک کنند. هم چنین به دلیل اهمیت آن در زندگی رقابت بین شرکت های بیمه زیاد است. قطعا این شرکت ها به دنبال جذب مخاطب و مشتری بیشتری می باشند. با استفاده از امکانات پارس مسیج این فرصت را در اختیار شما است که در زمینه اطلاع رسانی و خدمات کاری  به شما خواهد کرد.

می دانید که یکی از بخش های پارس مسیج ارسال پیام صوتی است، که جزئیات آن می تواند در خدمات شما کارآمد باشد. به این صورت که شما می توانید کار فروش و تمدید بیمه هایی نطیر بیمه ی اتومبیل را با استفاده از این سرویس های انجام دهید.

/ امکان زمان بندی ارسال پیام

با این روش شما می توانید پیام صوتی ای با برنامه ی زمان بندی که از قبل تنظیم شده است را برای مخاطبین مشخصی ارسال نمایید. حال اگر مشترک زمان بیمه اش به پایان رسیده یا اتمام آن نزدیک است، شما می توانید به این طریق او را آگاه سازید. اگر تاریخ بیمه ی مشترکین را دسته بندی کنید و ارسال را انجام دهید دیگر نیازی به پیگیری و تماس تلفنی های مکرر با آن ها را نخواهید داشت. بنابراین کار اطلاع رسانی در این زمینه برای شما نیز آسان تر خواهید شد.

با توجه به موارد گفته شده، اهمیت این نوع از اطلاع رسانی غیرقابل انکار است. با یک پیام صوتی، ساده و خلاق می توانید به آسانی اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و آن ها را علاقه مند به همکاری کنید.