چگونه با سرویس تبدیل متن به گفتار فایل صوتی با کیفیت بسازیم؟!

با استفاده از سرویس متن به گفتار شما میتوانید به راحتی و در کسری از زمان متن مورد نظر خود را به صوت تبدیل کنید و به مخاطبین خود ارسال کنید.

همچنین از این سرویس برای ایجاد پیام های صوتی اختصاصی با توجه به پارامتر های مورد نظر شما همچون نام و نام خانواده، شهر، شغل و… ایجاد و به مخاطبین خود ارسال کنید.

اما گاها دیده شده که برخی از کاربران در تبدیل متن به صوت دچار مشکل می شوند و سوالاتی در این خصوص که چگونه از طریق این سرویس فایل صوتی با کیفیت بسازیم از ما میپرسند.

پاسخ این سوال بسیار ساده است و شما میتوانید با دقت و استفاده از چند نکته کلیدی متن خود را با بهترین کیفیت به صوت تبدیل کنید

پس از ورود به پنل کاربری خود و قسمت سرویس متن به گفتار درکادر مربوطه متن خود را تایپ نموده و برای افزایش دقت خواندن متن نوشته شده از علامت زیر استفاده کرده و در تبدیل متن به صوت نکات زیر را رعایت کنید.

در تبدیل متن به صوت نکات زیر را رعایت کنید.

– به هم چسباندن کلمات مرکب و استفاده از نیم‌فاصله در صورت نیاز:  جامعه ای ->  جامعه‌ای ، حمله کنندگان -> حمله‌کنندگان، کار گروه -> کارگروه
– استفاده از کاما (،) یا سکون ( ْ ) برای حذف کسره اضافه کلمه.
– استفاده از کاما (،) برای افزودن مکث بعد از یک کلمه.
– استفاده از کسره روی آخرین حرف برای افزودن کسره اضافه
– استفاده از اعراب (علائم فتحه، کسره، ضمه، ساکن و تشدید) برای تصحیح تلفظ
– استفاده از معادل انگلیسی کلمات در برخی موارد که فارسی آن کلمه درست تلفظ نمی‌شود (desktop به‌جای دسکتاپ)
– استفاده از نقطه یا سرسطر بعد از اتمام جمله

با رعایت این موارد و استفاده از گزینه های درج شده در زیر کادر متن میتوانید متن خود را با بهترین کیفیت به صوت تبدیل کنید و برای مخاطبین خود ارسال نمایید.