هتلداری با سرویس های پارس مسیج

هتلها در صنعت جذب گردشگری و توریسم نقش بسیار بسزایی ایفا میکنند، میتوان گفت که اکثر گردشگران قبل از انتخاب محل گردش گری خود بنا به آثار باستانی و تاریخ، سیاحتی و زیارتی نگاهی ارزشمند به محل اقامت خود و خدماتی که دریافت میکنند دارند.

اکثر مسافران و گردشگران به دنبال راهی برای استفاده بهینه از وقت و زمان خود و صرفه جویی در هزینه های خود هستند، زیرا هتل ها نه تنها مکانی برای اقامت هستند بلکه مجموعه هایی جهت معرفی و نمایش آثار آن شهر میباشند.

حال برای جلب رضایت مشتریان آن مجموعه و خدمات هر چه کاملتر بهتر است تا نوع متفاوتی از امکانات و خدمات به آنان ارائه شود.

این امکانات و خدمات میتواند به انواع مختلف ارائه گردد.

با استفاده از این سرویس امکانات متنوعی در زمینه های مختلف همچون اطلاع رسانی، خدمات ، تخفیفات، پیشنهادات ویژه، تبلیغات، رزرواسیون و … را خواهید داشت.

برای استفاده از این سرویس نیاز به هیچ گونه سخت افزار و نرم افزار خاصی ندارید و فقط از طریق اتصال به شبکه اینترنت کافیست به سیستم وارد شده و پیام از پیش ضبط شده خود را به لیست شماره های مخاطبین خود ارسال نمایید. همچنین در صورت نیاز میتوانید درخواست ضبط صدا توسط گویندگان و صدا پیشگان را دهید. لازم به ذکر است سیستم فقط هزینه تماس های موفق را کسر می کند و همچنین امکان مشاهده ریز گزارشات و حتی میزان زمان گوش کردن پیام توسط مخاطبان خود و بسیاری از امکانات دیگر را خواهید داشت.

پارس مسیج ارائه دهنده خدمات و سرویسهای ویژه هتلی